Zajęcia stałe

19 marca 2013
Zajęcia taneczne „HIP HOP” – Klub Sportowy GRAWITACJA

 

Poniedziałek
godz. 17.30 – 18.30 – grupa początkująca,
godz. 18.30 – 19.30 – grupa zaawansowana.

 

Instruktor – EWELINA ZARADKIEWICZ „ELŻI”

hip-hop-grawitacja
Klub karate

 

Wtorki i czwartki
godz. 16.30-17.00 – grupa początkująca (dzieci 4-5 lat)
godz. 17.00-18.00 – grupa początkująca (dzieci 6-15 lat)
godz. 18.00-19.00 – grupa średniozaawansowana
godz. 19.00-20.00 – grupa zaawansowana
godz. 20.00-21.00 – grupa początkująca (młodzież, dorośli)

 

Sensei – JANUSZ GRZYB tel. 609 207 365

klub-karate
Zajęcia taneczne „JAZZ DANCE”

 

Środa
godz. 18.00 – 19.00 – grupa początkująca,
godz. 19.00 – 20.00 – grupa zaawansowana

 

Instruktor – PAULINA GŁOŚNIAK

zajecia-taneczne-jazz-dance
Zajęcia taneczne „BALET” – Klub Sportowy GRAWITACJA

 

Czwartek
godz. 16.15 – 17.15 – grupa zaawansowana
godz. 17.15 – 18.15 – grupa początkująca

 

Instruktor – ANNA DRZONEK

zajecia-taneczne-balet
Modern – Szkoła Muzyczna „Maestro”

 

Poniedziałek
godz. 16.30 – 17.30
godz. 17.30 – 18.30

 

Instruktor – ANNA ŁAZOWSKA

modern-szkola-muzyczna-maestro
Balet – Szkoła Muzyczna „Maestro”

 

Wtorek, czwartek
godz. 16.30 – 17.30 (od 7 lat)
godz. 17.30 – 18.30 (5 – 6 lat)

 

Instruktor – ANNA WYŁUPEK

balet-szkola-muzyczna-maestro
Aerobik

 

Poniedziałek, środa
godz. 18.30 – 19.30

 

Instruktor – Bożenna Majewska tel. 608 603 647

aerobik
Klub Aktywnego Seniora

 

Wtorek, czwartek
godz. 11.00

 

Instruktor – AMALYA ŚLEDZIEWSKA

Spotkania Klubu Seniora

 

raz w miesiącu.

 

Prezes – JANUSZ PRZYBYLSKI

Spotkania Klubu Seniora II

 

raz w miesiącu.

 

Prezes – EWA WASEK

Uniwersytet III Wieku – WYKŁADY

 

Środa
od godz. 11.00

 

Koordynator z ramienia GOK- IZABELA TRACZYK

uniwersytet-iii-wieku
Zajęcia plastyczne

 

Poniedziałek, piątek
godz. 8.00 – 9.30 – dzieci ze SP w Tarczynie
godz. 11.00 – 13.00 warsztaty dla dorosłych
godz. 15.00 – 16.30 warsztaty dla dzieci (I grupa)

 

Poniedziałek godz. 17.00 – warsztaty dla dorosłych

Instruktor – KAROLINA KIEŚ

zajecia-plastyczne
Musicalowa Spiżarnia Kultury

 

Sobota
godz. 11.00 – 15.00

 

Opiekun – AGATA WARDA


 

Indywidualne warsztaty wokalne

 

Wtorek
od godz. 15:00

 

Instruktor – AGATA WARDA

 musicalowa-spizarnia-kultury
Indywidualne warsztaty instrumentalne

 

Środa

 

Instruktor – MIROSŁAW SZULCZYŃSKI

 indywidualne-warsztaty-instrumentalne
Dziecięcy Klub Szachowy

 

Piątek
godz. 16.30 – 17.15

 

Instruktor – PIOTR KAWALEC

dzieciecy-klub-szachowy
Zajęcia fotograficzne

 

Poniedziałek,
godz. 18.00-20.00

 

Instruktor – MAREK ZDRZYŁOWSKI

zajecia-fotograficzne