Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Opera "Śpiąca Królewna"

Utworzono dnia 27.03.2024

Serdecznie zapraszamy.

 

Pokaż swojemu dziecku najpiękniejszy baśniowy balet świata! Już teraz idźcie do kina na nową wersję ŚPIĄCEJ KRÓLEWNY. Wzruszający i zabawny spektakl z Opery w Zurychu czeka na Was!

Wiemy, że kochasz balet!  Nie możesz więc przegapić nowej zuryskiej „Śpiącej Królewny” na wielkim ekranie w swoim kinie! Przygotuj się na magiczną podróż do krainy czarów i bajkowych postaci. Już dziś kup bilety!

Czy wróżki mogą nosić skarpetki? Przekonajcie się, oglądając z nami uroczą ŚPIĄCĄ KRÓLEWNĘ z Zurychu!

 

Daj się porwać do świata baśni! Idź z bliskimi do kina na nową wersję kultowego baletu „Śpiąca Królewna”. Już dziś kup bilety dla siebie i swoich bliskich!

 

Wybierz się z bliskimi w baletową podróż do krainy baśni!  Nowa wersja „Śpiącej Królewny” przeniesie Was w zaczarowany świat, gdzie magia tańca łączy się z pięknem muzyki Czajkowskiego. Niech Was oczaruje ta urocza historia!

 

Na pewno znasz baśń o Śpiącej Królewnie.  Idź więc do swojego kina na retransmisję baletu z Opery w Zurychu i obejrzyj wyjątkowo barwne i zabawne przedstawienie. To niezwykła okazja, by doświadczyć magii klasycznego tańca na wielkim ekranie!

 

 Gotowi na magiczne widowisko „Śpiąca Królewna” w wykonaniu zespołu Ballett Zürich to prawdziwy majstersztyk. Zobaczycie ten wzruszający i zabawny spektakl tylko w kinie!

 

 Baletowa klasyka w nowym wydaniu na wielkim ekranie to wspaniały pomysł na rodzinne spędzenie czasu! Wybierzcie się do kina i zanurzcie się w pięknej historii „Śpiącej Królewny”. To wyjątkowa okazja, by poczuć magię baletu i muzyki w niezwykłym spektaklu z Zurychu!

 

Zapraszamy w baletową podróż do krainy czarów! „Śpiąca Królewna” to klasyczna historia i spektakularne widowisko baletowe, które zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Niech ta magia Was oczaruje!

 

 Gotowi na podróż do krainy baśni.Obejrzyjcie nową wersję baletu „Śpiąca Królewna” i zanurzcie się w magicznej historii księżniczki Aurory. To niepowtarzalna okazja, by doświadczyć piękna baletu na wielkim ekranie!

 

Marzysz o spotkaniu Śpiącej Królewny czy Księcia na Białym Koniu? Zabierz bliskich do kina na magiczną „Śpiącą Królewnę” w wykonaniu zespołu baletowego Opery w Zurychu. To niezwykła podróż do świata baśni i magii!

 

Dnia 14 kwietnia br., godz. 17.00

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie

Ul. J. Stępkowskiego 17

 

 

 

Informacje w Gminnym Ośrodku Kultury, ul. J. Stępkowskiego 17, tel. 22 715 79 62 Zakup biletów przed seansem lub za pomocą aplikacji https://tok.systembiletowy.pl/index.php/repertoire.html?id=1399

Bilety Online https://tok.systembiletowy.pl/Aplikacja dostępna na stronie www.gok-tarczyn.pl

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona

 

Cena biletu – 30 zł

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Gminny Ośrodek Kultury

ul. J. Stępkowskiego 17
05-555 Tarczyn
Tel. 22 715 79 62
Dyrektor: Alfred Kohn
e-mail: tarpol4@wp.pl

urząd miejski tarczyn

półmaraton Tarczyn

 

mbc logo

itv piaseczno logo

logo warsztaty fotografii cyfrowej